تفریحات آبی جزیره کیش بخش 3

تجربه هیجان ، همیشه حس نو و وسوسه برانگیزی است . تفریحات آبی جزیره کیش نیز یکی از راه های اصلی رسیدن به این حس نو و شگفت انگیز است . کیش اما نام جزیره ای بسیار زیبا در آب های نیلی خلیج فارس است که کمتر کسی می تواند ادعا کند که نام آن را تا به حال نشنیده است. این جزیره به دیگر جزایر خلیج فارس نزدیک بوده ، بطوری که می توان از کیش به آن ها نیز به راحتی سفر کرد و این هم تنها یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن در تمام دوران هاست. این جزیره زیبا با سواحل آرام و ماسه های مرجانی و درخشش  آب زلال دريای زیبای خلیج فارس، امکان مشاهده انواع آبزيان را در عمق چند متری ان مقدور می سازد. همچنین پوشش گياهی زیبا، مناسب و سر سبزی و طراوت آن به ويژه در7 ماه از سال بوده که چشم اندازی زيبا و تماشائی به آن بخشيده است که سالانه افراد زیادی را  از جای جای نه تنها ایران ، بلکه کشور های گوناگون به خود جذب می کند.

امروز این جزیره زیبا مهد تفریحات جذاب است . با پیشرفت زمان، رفته رفته امکانات تفریحی پیشرفته و جذابی ایجاد شده ، که هر عاشق تفریح و هیجانی را به سمت خود جلب می کند. کیش به علت موقعیت و آب و هوای خاص خود، امکان ایجاد هر دو نوع تفریحات آبی و غیر آبی را داشته است. در متن های گذشته ضمن معرفی جزیره زیبای کیش، به معرفی تفریحات غیر آبی جزیره کیش پرداختیم. در چند مقاله آتی قصد داریم تا برخی از تفریحات آبی مهیج جزیره جذاب کیش را به شما معرفی کنیم. اگر شما به هر دلیلی از جمله مسافرت، قصد شناختن تفریحات مهیج آبی کیش را دارید ، کافیست با ما همراه باشید.

فلای بورد کیش

بیشتر بخوانید
تفریحات آبی جزیره کیش بخش 4

فلای بورد ورزشی آبی و بسیار مهیج است که اولین بار در کشور چین ابداع شد. در این ورزش با اتصال به یک جت اسکی شخصی،  شما روی هوا معلق نگه داشته می‌ شوید. با پمپاژ و فشار آب، دستگاه امکان انجام حرکات نمایشی را ایجاد می ‌کند. این ورزش نیاز به قدرت بدنی قوی و تعادل بسیار زیادی دارد.

 فلای بورد اولین بار در سال 91 به بازار ایران معرفی شد. اما در سال 92 و پس از مسابقات کشوری جت اسکی بود که عموم مردم به این ورزش بیش از پیش جلب شدند.

دو مدل برای فلای بورد سواری وجود دارد که فلای بورد ساده و فلای بورد پیشرفته نام دارند. تفاوت این دو دستگاه فلای بورد در کیت الکترونیکی گاز آن ها نهفته است . فلای بورد سواران ماهر، کیت الکترونیکی به دستگاه خود اضافه می کنند تا نازل های تعادل دهنده دست حذف شود. فردی که از دستگاه فلای بورد پیشرفته استفاده می کند، خود به تنهایی می تواند گاز و فشار آب خروجی را کنترل کند که این نیز نیاز به تجربه بیشتر دارد و مسلما اگر اولین بار است که فلای بورد سواری می کنید، اصلا از نوع پیشرفته آن استفاده نکنید.

فلای بورد را می توانید در جزیره کیش بیابید و اگر عاشق تفریحات آبی هستید و یا اگر آدرنالین خونتان پایین است، حتما این ورزش هیجان انگیز را امتحان کنید. 

 اسکوتر برقی کیش

بیشتر بخوانید
پارک دلفین جزیره کیش

اگر به هر دلیلی نمی توانید ورزش آبی را تجربه کنید و یا حتی دوست ندارید تن به آب خنک بزنید ولی  ترجیح می ‌دهید یا مجبورید در ساحل منتظر دوستان یا اعضای خانوادتان که در حال تجربه وسایل تفریحی آبی هستند، باقی بمانید، می توانید اسکوتر برقی را امتحان کنید و از دور به دریای زیبا نگاه بیاندازید. منظور از اسکوتر برقی، موتورهای کوچک و برقی است که شبیه به دوچرخه است. به وسیله اسکوتر برقی در مسیرهای به خصوص دوچرخه سواری می توانید به ارامی سواری کرده و طبیعت را مشاهده کنید و لذت ببرید.

اگر باتری اسکوتر کامل شارژ شود تا یک ساعت یا بیشتر می‌توانید با آن سواری کنید . شما می‌توانید در مراکز تفریحی کیش مثل اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان اسکوتر برقی را بیابید و اجاره کنید.

admin2
در تاریخ 26 خرداد 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم