تفریحات آبی جزیره کیش بخش 4

امروز جزیره زیبا و پر طرفدار کیش، مهد تفریحات جذاب و پر هیجان است. با مرور زمان و رسیدن به حال و امروز، در می یابیم که رفته رفته امکانات تفریحی پیشرفته و جذابی برای سرگرمی و ورزش در این جزیره ایجاد شده، که هر عاشق تفریح و هیجانی را به سمت خود جلب می کند، تا ساعاتی را به دور از مشغله های فکری، به تفریح و بازی بپردازد.

در برخی از مناطق ایران نیز امکان امتحان سرگرمی های گوناگون وجود دارد، اما کیش به علت موقعیت و آب و هوای خاص به خود، شرایط و امکان ایجاد هم تفریحات آبی و هم تفریحات غیر آبی را داشته است. که این به نوبه خود به خاص بودنش برای مسافرت و گذراندن اوقاتی خوش اضافه می کند. در متن های گذشته ضمن معرفی جزیره زیبای کیش، به معرفی تفریحات غیر آبی جزیره کیش پرداختیم. در چند مقاله آتی قصد داریم تا برخی از تفریحات آبی مهیج جزیره جذاب کیش را به شما معرفی کنیم. اگر شما به هر دلیلی از جمله مسافرت به کیش، قصد شناختن تفریحات مهیج آبی کیش را دارید، کافیست تا با ما همراه باشید.

بنانا سواری جزیره کیش

بنانا تفریحی بسیار جذاب شبیه به تفریح آبی شاتل سواری است. تفاوت بنانا با شاتل سواری در شکل تیوپ سواری و سرعت حرکت آن روی آب های دریا می باشد. در تفریح بنانا شکل تیوپ شبیه موز طراحی شده است که علت اصلی نام این تفریح است. این تفریح به نسبت شاتل سواری از هیجان کمتری برخوردار است و برای افرادی که سطح کمتری از ریسک و هیجان را می پذیرند، تفریحی مناسب است .

بیگ بال جزیره کیش

بیشتر بخوانید
روستای دیدنی باغو جزیره کیش

از دیگر تفریحات مهیج و جذاب  در کیش بیگ بال است که حسن آن هم بی خطری آن می باشد. بیگ بال نوعی تفریح ایمن و بی خطر محسوب می‌ شود و از این جهت هم کودکان می ‌توانند به راحتی آن را تجربه کنند و لذت ببرند و تجربه ای بسیار بامزه و شیرین و البته متفاوت را برای خود ثبت کنند.

شکل این تفریح به این صورت است که، فرد وارد یک توپ بزرگ می‌شود و توپ بزرگ توسط مسئول مربوطه روی سطح آب های خلیج فارس رها می ‌شود! فردی که درون توپ قرار دارد باید تا می ‌تواند حرکت کرده و با حرکات مداوم خود باعث حرکت توپ روی آب شود. راز موفقیت در این سرگرمی همین حرکت های شماست، که اگر موفق شوید می توانید روی آب حرکت کرده و غلط بزنید.

بیگ بال مفرح و جذاب را در ساحل مرجان جزیره کیش می توانید تجربه کنید. برای استفاده از آن هر روزه از صبح تا شب فرصت دارید. به جز ساعات اوج گرما که به علت گرمی هوا نمی توانید از این تفریح استفاده کنید.

هزینه این وسیله متفاوت است و مدت زمان این تفریح  و نوع وسیله ای که انتخاب می کنید، شرط تعیین قیمت استفاده شما از بیگ بال است. مدت زمان تفریح از از ۱۰ دقیقه تا ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه قابل انعطاف خواهد بود.

بادی مارینا جزیره کیش

بیشتر بخوانید
پیش فروش واحدهای تجاری آرش مال

بادی مارینا نیز یکی دیگر از تفریحات آبی مهیج و جذاب است که کودکان هم می‌ توانند در تجربه حس هیجان آن شریک باشند. بادی مارینا از جمله جذابیت های سفر به جزیره زیبای کیش است  که تجربه آن حس خوبی را در خاطرتان برای همیشه ثبت می کند.

اما بادی مارینا چیست؟ بادی مارینا در واقع همان سرسره‌ های بادی هستند. با این تفاوت بزرگ که این سرسره های بادی بر آب های نیلی خلیج فارس قرار داده شده ‌اند. افرادی که این سرگرمی را امتحان می کنند می توانند حین سر خوردن از سرسره های بادی ماهیان کوچک و بزرگ که مشغول آب تنی در آب های شفاف خلیج فارس هستند را مشاهده کنند. علاقه ‌مندان به تجربه این تفریح شیرین و بامزه می ‌توانند روی سرسره‌ های بادی قدم بزنند و به تماشا ی جذابیت های خلیج فارس بپردازند، یا از آن سر بخورند و حس بازی های کودکی را در ذهن خود لمس کنند.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

admin2
در تاریخ 27 خرداد 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم