تفریحات آبی جزیره کیش 5

تفریحات آبی جزیره کیش یکی از راه های اصلی رسیدن به حس نو و شگفت انگیز است . کیش نام جزیره ای بسیار زیبا در آب های نیلی خلیج فارس است که کمتر کسی می تواند ادعا کند که نام آن را تا به حال نشنیده است. پوشش گياهی مناسب و سر سبزی و طراوت آن به ويژه در 7 ماه از سال چشم اندازی زيبا و تماشائی به آن بخشيده است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کند .

با مرور زمان و رسیدن به حال و امروز، در می یابیم که رفته رفته امکانات تفریحی پیشرفته و جذابی برای سرگرمی و ورزش در این جزیره ایجاد شده، که هر عاشق تفریح و هیجانی را به سمت خود جلب می کند ، تا ساعاتی را به دور از مشغله های فکری، به تفریح و بازی بپردازد.

با سفر به این جزیرۀ جذاب و دیدنی و البته پر هیجان، بی نظیر ترین و شگفت انگیزترین تفریحات آبی را تجربه کنید . هیجان ، همیشه حس جوانی است . اما فراموش نکنید که هیجان این تفریحات و لذت بردن از آن در گرو استراحت کافی و مناسب است. در برخی از مناطق ایران نیز امکان امتحان سرگرمی های گوناگون وجود دارد، اما کیش به علت موقعیت و آب و هوای خاص به خود، شرایط و امکان ایجاد هم تفریحات آبی و هم تفریحات غیر آبی را داشته است. که این به نوبه خود به خاص بودنش برای مسافرت و گذراندن اوقاتی خوش اضافه می کند.

در این مقاله قصد داریم تا برخی از تفریحات آبی مهیج جزیره جذاب کیش را به شما معرفی کنیم . کافیست تا انتهای متن با ما همراه باشید.

کشتی های تفریحی جزیره کیش

بیشتر بخوانید
رستوران های جزیره کیش 1

در جزیره تفریحی و زیبای کیش، کشتی ‌هایی تفریحی به منظور ارائه خدمت ‌رسانی به گردشگران عزیز مشغول به کار هستند. کشتی ‌های تفریحی کیش، خدمات خود را به صورت سانس‌ ارائه می دهند. سانس ها معمولا به صورت دو ساعته تنظیم شده اند که در صورت سوار شدن به این کشتی‌ ها  می توانید از خدمات متفاوتی استفاده کنید. برخی از این خدمات شامل :

 اجرای موسیقی زنده، اجرای جُنگ‌ شادی، جوک و استندآپ کمدی و انواع دیگر برنامه ‌های شاد و مهیج آن هم به صورت زنده.

پلاژ های جزیره کیش

معمولا تمام  گردشگران در سفر خود به کیش، علاقه دارند تا بر پهنۀ خلیج فارس شنا کردن را تجربه‌ کنند ، چون شنا کردن در آب‌ های نیلی خلیج فارس بسیار جذاب و وسوسه برانگیز است. اما شنا کردن در آب‌ ابتدا مستلزم وجود ساحلی مناسب به جهت شنا کردن است، چون لازم است افرادی تحت عنوان غریق نجات برای حفظ شناگر در حال شنا در ساحل حضور داشته باشند. وجود این افراد لازم است زیرا که اگر خطری شناگر را تهدید کند، باید بلافاصله از آب بیرون کشیده شود.

جهت تحقق این موضوع، در جزیره کیش پلاژ هایی در نظر گرفته شده است. این پلاژ ها که از آن ها سخن می گوییم، محدوده ‌هایی حفاظت شده از خلیج فارس هستند که در آن ها گردشگران می‌ توانند با فراغ خاطر شنا کرده یا از حضور در ساحل لذت ببرند. این پلاژها امکانات: نجات غریق، سایه ‌بان، سالن‌ های بدنسازی با مربی، دوش آب شیرین  و. . . دارند . این پلاژ ها به دو گروه مخصوص بانوان و مخصوص آقایان تقسیم می‌ شوند.

شناور آکواریوم جزیره کیش

بیشتر بخوانید
جت اسکی جزیره کیش

اگر به دنیای زیر آب و شناختن آن علاقه دارید و کنجکاو هستید که بدانید در این آب‌ های ظاهرا آرام چه دنیایی جریان دارد، بهتر است به یک سفر هیجان انگیز آن هم به زیر آب فکر کنید. وسوسه ای شیرین که نمی شود در مقابلش مقاومت کرد.

 شناور آکواریوم یک انتخاب ویژه و تکرار ناپذیر است که امکان سفر به آب ها را برایتان فراهم می کند. از این فرصت پرشگفتی حتماً استفاده کنید، چون که می توانید به وسیله آن دنیای زیر آب را با چشمان خود ناظر باشید.

برای مطالعه ادامه مطالب معرفی تفریحات آبی جزیره زیبای کیش ، کافیست اینجا را ببینید.

admin2
در تاریخ 5 تیر 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم