تفریحات آبی جزیره کیش 6

جزیره زیبا و پر طرفدار کیش ، سرزمین تفریحات جذاب و پرهیجان است. با گذر زمان و رسیدن به امروز ، شاهد پیشرفت اندک اندک امکانات تفریحی پیشرفته و جذاب برای سرگرمی و ورزش در این جزیره هستیم . این امکانات ایجاد شده که هر عاشق تفریح و هیجانی را به سمت خود جلب کند . اگر می خواهید تا ساعاتی را به دور از مشغله های فکری و روزمرگی ، به تفریح و بازی بپردازد . تجربه هیجان ، حس نو و وسوسه برانگیز را در کیش پیدا کنید . تفریحات آبی جزیره کیش نیز یکی از راه های اصلی رسیدن به هیجان زیاد است.

کیش نام جزیره ای بسیار زیبا در آب های نیلی خلیج فارس می باشد که کمتر کسی می تواند ادعا کند که نام آن را تا به حال نشنیده است. این جزیره زیبا سرزمینی هیجان انگیز در میان جزایر خلیج فارس است. این جزیره زیبا با سواحل آرام و ماسه های مرجانی و درخشش  آب زلال دريای آن، امکان مشاهده انواع آبزيان را در عمق چند متری مقدور می سازد. همچنین پوشش گياهی مناسب و سرسبزی و طراوت آن، چشم اندازی زيبا و تماشائی به آن بخشيده است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کند.

کیش به علت موقعیت و آب و هوای خاص به خود، شرایط و امکان ایجاد هم تفریحات آبی و هم تفریحات غیر آبی را داشته است. که این به نوبه خود به خاص بودنش برای مسافرت و گذراندن اوقاتی خوش اضافه می کند. در متن های گذشته ضمن معرفی جزیره زیبای کیش، به معرفی تفریحات غیر آبی جزیره کیش پرداختیم. در ادامه مقالات قبل امروز قصد داریم تا دیگر تفریحات آبی مهیج جزیره جذاب کیش را به شما معرفی کنیم. اگر به هر دلیلی قصد مسافرت به کیش و تجربه تفریحات متفاوت آن را دارید و بدین منظور هم قصد شناختن تفریحات مهیج آبی کیش را دارید، کافیست تا با ما همراه باشید.

پارک آبی اوشن جزیره کیش

بیشتر بخوانید
تفریحات آبی جزیره کیش - قسمت دوم

یکی دیگر از تفریحات پر از هیجان جزیره کیش، پارک آبی اوشن است. این پارک آبی روباز انواع  تفریحات مهیج آبی از قبیل سقوط از برج‌ و سرسره ‌های بلند و مارپیچ آبی، را برای دوستداران هیجان و افراد ماجراجو به ارمغان آورده است. شک نکنید که ، لذت سفر به جزیره همه چیز تمام کیش، در پارک آبی اوشن و تجربه بازی های آبی آن تکمیل خواهد شد.

ماهیگیری

از دیگر امکانات جذاب کیش، امکان ماهیگیری است. خوشبختانه در کیش شرایط تحقق  آرزوی ماهیگیری مهیاست چرا که در کیش کلوپ‌ هایی که تمام وسایل و تجهیزات لازم جهت ماهیگیری را در اختیار گردشگران می گذارند، تاسیس شده اند. با رفتن به این کلوپ ‌ها می ‌توانید لذت ماهیگیری را تجربه کنید و قدرت تمرکزتان را افزایش دهید.

در کیش دو نوع از روش‌های متداول ماهیگیری ارائه می‌شود. ماهیگیری ثابت با شناور و ماهیگیری ترولینگ با شناور.

جت اسکی جزیره کیش

تجربه جت اسکی سواری برای شما می تواند بسیار هیجان انگیز باشد . این تفریح از تفریحات لذت بخش آبی است که بسیار مورد توجه گردشگران عزیز به خصوص در مناطق دریایی قرار دارد . در بسیاری از کلوپ های دریایی تفریحات و ورزش های آبی متنوعی ارائه می شود که هر فرد با تناسب رده سنی خود می تواند تفریح مناسب خود را انتخاب و تجربه کند. جت اسکی به علت هیجان و سرعتی که دارد انتخاب تعداد بسیاری از گردشگران خواهد بود.

جت اسکی جزیره کیش فرصت تجربۀ سرعت و هیجان  بالا بر سطح وسیع و زیبای خلیج فارس را برایتان ایجاد می ‌کند. در نگاه اول این تفریح و حس وسوسه انگیز تجربه اش، نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند.

با سفر به این جزیرۀ جذاب و دیدنی، پر هیجان ترین و شگفت انگیزترین تفریحات آبی را تجربه کنید. با تجربۀ این تفریحات اجازه دهید آدرنالین در رگ‌های شما جریان بیابد. بدن همان طور که به غذا احتیاج دارد به انجام تفریحات مهیج نیز محتاج است. اما فراموش نکنید که هیجان این تفریحات و لذت بردن از آن ها نیاز به استراحت مناسب نیز دارد. پس از آن غافل نشوید.

admin2
در تاریخ 2 مهر 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم