Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/arashmall/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

درباره ما

شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی به مدیریت و سرمایه گذاری امین و آرش تقی پور دهکاء بیش از 14 سال است که به صورت کاملا تخصصی در خوزه طراحی , ساخت و فروش شهرک ها و واحد های مسکونی ویلایی در حوزه ی منطقه ازاد انزلی و منطقه ساحلی زیبا کنار مشغول به فعالیت و سرمایه گذاری می باشد. این شرکت توانسته با تکیه بر نیروی کار متخصص و توانمند و تکنسین های خلاق و با تجربه , طی چند سال اقدام به طراحی و ساخت بیش از 900 واحد ویلایی مسکونی و قالب شهرک های ویلایی و واحد های غیرشهرکی نماید , همچنین در مقوله اشتغال , این شرکت طی این چند سال برای بیش از 450 نفر به صورت مستقیم و 2500 نفر به صورت غیر مستقیم اشتفال پایدار ایجاد نموده است. به لطف خداوند تلاش تیمی و اعتماد گذاران این شرکت توانسته ایم موفق به کسب سه دوره مقام کشوری در حوزه ی کار افرینی و اشتغال زایی شده و یک دوره نیز به عنوان یکی از ده شرکت برتر مشتری مدار کشور شناخته شویم. همچنین در این دوران موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی متعدد در حوزه استاندارهای ساخت و خدمات از مراکز معتیر بی المللی شده ایم

خرید مجتمع تجاری منطقه آزاد انزلی

آرش مال

 

مجتمع تجاری , تفریحی و فرهنگی آرش ( آرش مال ) با 22 هزار متر مربع مساحت تجاری در 6 طبقه با امکانات بی نظیر و مراکز خرید مدرن در شمال کشور و استان گیلان , در بهترین نقطه فاز تجارت و گردشگری منطقه ازاد انزلی در دست احداث می باشد. پروژه آرش مال که با سرمایه گذاری شرکت انبوه سازان آرش منطقه ازاد انزلی که در واحد طراحی و مهندسی این شرکت طراحی و در حال ساخت می باشد به عنوان یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری با انگیزه جلب سرمایه گذاری و گردشگر داخلی و خارجی در فاز تجارت و گردشگری منطقه ازاد انزلی و در مقابل بزرگترین مارینای شمال کشور به بهره برداری خواهد رسید. این مجتمع با امکانات بروز و پیشرفته نسل جدید از مراکز خرید مدرن در کشور است که فرصت آینده ای طلایی را برای سرمایه گذاران و خریداران جهت حضور در یکی از بهترین بازارهای کشور و منطقه فراهم خواهد نمود

ویژگی های برجسته آرش مال

رئیس هیئت مدیره شرکت انبوه سازان آرش

امین تقی پور

ما در مجموعه آرش در تلاش هستیم در کنار فعالیت در حوزه ساخت و ساز شهرک‌های ویلایی، مجتمع‌های تجاری و مسکونی، اماکن تفریحی و فرهنگی اهدافی از جمله ایجاد اشتغال در زیباکنار، منطقه آزاد انزلی و استان گیلان را دنبال ‌کنیم، در همین راستا فعالیت مجموعه آرش در همین حوزه خلاصه نشده و ضمن حمایت از دیگر فعالیت‌های اشتغال زا و فعالیت‌های فرهنگی جهت ادامه دار بودن این اهداف اقدام به ایجاد مشاغل پایدار زیر نظر مجموعه آرش مانند کلوپ دریایی آرش، باشگاه فرهنگی و ورزشی آرش و موسسه خیریه آرش نمودیم و امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور فعالیت خود را نیز در راستای اهدافمان گسترش دهیم.

در ضمن مجموعه آرش جهت همراه نمودن خریداران و مشتریان خود اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان آرش جهت بهره‌مندی و ارتباط ادامه دار و فراهم نمودن اوقات و اقامتی فراموش نشدنی در کنار مجموعه آرش کرده است.

آرزوی ما موفقیت و سربلندی همه‌ی ایرانیان در سایه ایزد منان است.

مدیر عامل شرکت شرکت انبوه سازان آرش

آرش تقی پور

همواره در تلاش بوده‌ایم با استعانت از پروردگار جهانیان و استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های استان گیلان و منطقه آزاد انزلی خدمتی نوین و سازنده را به خانواده بزرگ ایرانیان هدیه کنیم . این مهم میسر نمی‌شد مگر با همت و تلاش شبانه روزی همکارانم در مجموعه بزرگ آرش که در این مسیر همواره همراه و در کنارمان بوده‌اند .

تعهد، تجرب و تخصص مجموعه آرش با اتکا به همت مردان و زنان خطه زیبای گیلان علی‌الخصوص منطقه زیباکنار موجبات سرافرازی این مجموعه عظیم را فراهم آورده است، امید است همین همت و تلاش شیرمردان و شیرزنان این منطقه چراغ راه سعادت، موفقیت و سربلندی‌مان در ادامه این مسیر متعالی باشد .

همچنین لازم به ذکر است مجموعه بزرگ آرش علاوه بر اجرای پروژه‌های ساختمانی و عمرانی همواره آمادگی دارد فعالیت های فرهنگی، ورزشی و تفریحی را جهت بهبود و اعتلای منطقه حمایت و اجرا نماید . زندگی سرشار از شادی و نشاط را برای مردمان بزرگ اندیش سرزمینم آرزومندم .

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم