پیش فروش واحدهای تجاری آرش مال

حرف از سرمایه گذاری که به میان می آید گزینه های بسیاری در مقابل شما قرار میگیرد ، گزینه هایی که بعضا سود آوری کوتاه مدت به همراه دارند اما با ریسک زیاد که شاید نتوان از آن بعنوان یک سرمایه گذاری مطمئن یاد کرد اما ما پیشنهادی برای شما داریم ، پیشنهادی که شما با کمی تحقیق و مطالعه میتوانید از آن بعنوان یک فرصت بسیار مناسب بهره مند شوید :

سرمایه گذاری و خرید غرفه های تجاری آرش مال در منطقه آزاد انزلی

مجتمع تجاری آرش مال در بهترین نقطه استان گیلان و منطقه آزاد انزلی واقع شده است . در فاصله صد متری ساحل دریا و در کنار شاهراه بزرگ اقتصادی و تجاری شمال کشور ، دسترسی به فرودگاه گمرک ، راه آهن و مناطق تفریحی و گردشگری بی نظیر از ویژگی های دیگر و بارز مجتمع تجاری و تفریحی آرش مال میباشد.

آرش مال که پروژه ساخت آن به تازگی آغاز گردیده شامل تعداد زیادی واحد و غرفه های تجاری ، رستوران و فودکورت ، سالن بازی ، کافی شاپ و همچنین پردیس سینمایی آرش که به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور میباشد ، و نیز امکانات بسیار زیاد دیگری نیز در این مجموعه قرار دارد.
مجتمع تجاری آرش مال منطقه آزاد انزلی دارای یک ویژگی منحصر به فرد دیگر نسبت به دیگر مجتمع های تجاری در این منطقه میباشد و آنهم قرارگیری در مقابل بزرگترین مرکز تفریحات دریایی شمال کشور و پارک مارینا که محل استفاده از کلوپ های دریایی ، کشتی های تفریحی و به طور کل سرگرمی های دریایی میباشد واقع شده است ، که این مقوله میتواند توجیه مناسبی برای سرمایه گذاری در آرش مال باشد.

بیشتر بخوانید
تعریف منطقه آزاد و مزیت های آن

آرش مال منطقه آزاد انزلی که به تازگی فرآیندهای قانونی مراحل آغاز پیش فروش خود را میگذارند ، نه تنها فقط به عنوان یک مجتمع تجاری بلکه به عنوان یک مجتمع فرهنگی ، تفریحی ، و اقامتی توسعه می پذیرد که با توجه به پتانسیل های تمام ناشدنی منطقه آزاد انزلی در ورود گردشگر و توریست ، برنامه ریزی های مناسبی برای این زمینه در آرش مال شده است .

پروژه ساخت و پیاده سازی آرش مال در حدود 2 سال بطول خواهد انجامید که با آغاز فاز اول پیش فروش غرفه های تجاری آن میتوانید در مناسب ترین زمان مکانی اقدام به سرمایه گذاری در این زمینه فرمایید.

در طراحی و معماری پروژه عظیم آرش مال نهایت هنر به کار گرفته شده است بطوریکه هر طبقه از آن دارای ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد . تمامی امکانات و تسهیلات بصورت کاملا مهندسی شده در دسترس قرار دارند

در آرش مال متراژ فضاهای تجاری قربانی زیبایی داخلی آن گشته است و مجریان پروژه بخاطر چند متر فضای تجاری بیشتر از زیبایی آن نکاسته و سعی کردند که تمام هدف و تمرکز خود را روی بهیه سازی و استاندارد سازی فضاهای آرش مال چه بیرونی و چه فضاهای داخلی متمرکز کنند.
تمامی شاخصه ها و استانداردهای به روز جهانی در طراحی آرش مال در نظر گرفته شده و دیدگاه مجریان این پروژه هم به امروز و هم به آینده میباشد.

admin2
در تاریخ 19 تیر 1397

1 دیدگاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09113820000 09112810000

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آنلاین هستیم